Hulp aan organisaties en dieren in noodsituaties

BEDANKT BEDANKT BEDANKT. Bedankt aan iedereen die iets heeft geschonken, aan iedereen die heeft geboden en aan iedereen die onze fundraising massaal gedeeld heeft en ons hiermee een gigantisch hart onder de riem heeft gestoken. Dankzij jullie sluiten we deze editie af met het waanzinnig mooie bedrag van 4351 euro!

Van 4 OKTOBER tot en met 25 OKTOBER (20u) kon je bieden op één of meerdere van de vele kunstwerken en items die kunstenaars en artiesten ten voordele van onze pleegkittens hebben gedoneerd.

Wat hadden en we dit jaar in de aanbieding? Prachtige kattenschilderijen, ambachtelijk gemaakte katgerelateerde items,  gesigneerde collector’s items van BV’s,..

Alle items en biedingen op: veiling.catshelter.be

Deel dit Bericht, Kies Je Platform!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr
Share on pinterest