Hulpbehoevende kittens en (zwerf)dieren in noodsituaties helpen

Werelddierendag vandaag. Dat betekent ook de STARTDAG van onze jaarlijks internetveiling!

VAN 4 OKTOBER TOT EN MET 30 OKTOBER (20u) kan je bieden op één of meerdere van de vele kunstwerken en items die kunstenaars en artiesten doneren ten voordele van onze pleegkittens.

Jullie herinneren zich vast nog onze 7de internetveiling die afsloot met een mooi bedrag van 5923 euro! Doen we het dit jaar nog beter?

Wat hebben we in de aanbieding? Prachtige kattenschilderijen, handgemaakte juwelen, ambachtelijk gemaakte katgerelateerde items, ontmoetingen met BV’s, gesigneerde collector’s items van BV’s,..

ALLE werken en items en biedingen op: www.veiling.catshelter.be

Deel dit Bericht, Kies Je Platform!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr
Share on google
Share on pinterest