Cat Shelter Limburg: opvang voor hulpbehoevende kittens

Zondag 24 oktober

Onze veiling eindigde alweer met een prachtige eindresultaat. Jullie boden samen voor 3568 euro!

Een heel dikke merci aan ons top veilingteam, aan alle kunstenaars en artiesten die iets schonken en uiteraard aan iedereen die geboden heeft!

De hoogste bieders krijgen een mailtje met de vraag hun bod voor 3 november te storten op reknr. BE68 7805 9083 8834.

_____________________________________________________________________________________

De nieuwe editie staat intussen online. Bieden kan je al vanaf zondag 3 oktober!

De veiling sluit op zondag 24 oktober om stipt 20u.

Hoe werkt het?

Maak een account aan op www.veiling.catshelter.be

– Doe een bod vanaf 3 oktober.

– Alle biedingen worden meteen verwerkt.

– Je krijgt een melding als je overboden bent.

– De veiling sluit op zondag 24 oktober om 20 uur

– Bieden wordt automatisch verlengd voor alle items waar tijdens de laatste 5 minuten voor afsluiten

  op werd geboden.

Neem zeker een kijkje in de 3 rubrieken en koop een cadeautje voor jezelf of doe iemand anders plezier met iets unieks en help ons zo om al onze patiƫntjes al het nodige te kunnen blijven bieden.

 Veel succes en dank voor jullie biedingen!

Deel dit Bericht, Kies Je Platform!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on tumblr
Share on google
Share on pinterest