Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

INTERNETVEILING

4 oktober 2020 @ 08:00 - 25 oktober 2020 @ 20:00

Van 4 OKTOBER tot en met 25 OKTOBER (20u) kan je bieden op één of meerdere van de vele kunstwerken en items die kunstenaars en artiesten ten voordele van onze pleegkittens hebben gedoneerd.

Wat hebben we dit jaar in de aanbieding? Prachtige kattenschilderijen, ambachtelijk gemaakte katgerelateerde items,  gesigneerde collector’s items van BV’s,..

Wil je als kunstenaar of artiest iets schenken? Mail naar veiling@catshelter.be

Alle items en biedingen op: veiling.catshelter.be

Gegevens

Begin:
4 oktober 2020 @ 08:00
Einde:
25 oktober 2020 @ 20:00
Site:
veiling.catshelter.be

Organisator

vzw Cat Shelter Limburg
Telefoon:
0472/64.80.99
Bekijk de site van Organisator

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *