Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Internetveiling

4 oktober 2016 - 30 oktober 2016

Internetveiling

In oktober is het weer zover. Dan organiseert Cat Shelter haar 8ste internetveiling.

Jullie herinneren zich vast nog onze 7de internetveiling die afsloot met een mooi bedrag van €5923 euro!

Doen we het dit jaar nog beter?

Van 4 oktober tot en met zondag 30 oktober (20u) kan je bieden op één of meerdere van de vele kunstwerken en items die kunstenaars en artiesten doneren ten voordele van onze pleegkittens.

Wat hebben we elk jaar in de aanbieding? Prachtige kattenschilderijen, handgemaakte juwelen, ambachtelijk gemaakte katgerelateerde items, ontmoetingen met BV’s, gesigneerde items van BV’s,..  Vanaf half september zullen alle werken en items te bezichtigen zijn op: www.veiling.catshelter.be

KUNSTENAARS EN ARTIESTEN MET EEN HART VOOR DIEREN GEZOCHT

Ben je zelf kunstenaar, creatieveling of artiest? Wil je ons helpen om zovele zwerfkittens elk jaar het allerbeste aan zorgen te bieden?

Neem dan zeker even contact op met ons veilingteam via veiling@catshelter.be

Gegevens

Begin:
4 oktober 2016
Einde:
30 oktober 2016
Site:
http://www.veiling.catshelter.be

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *