Laden Evenementen

Van 4 OKTOBER tot en met 25 OKTOBER (20u) kan je bieden op één of meerdere van de vele kunstwerken en items die kunstenaars en artiesten ten voordele van onze pleegkittens hebben gedoneerd.

Wat hebben we dit jaar in de aanbieding? Prachtige kattenschilderijen, ambachtelijk gemaakte katgerelateerde items,  gesigneerde collector’s items van BV’s,..

Wil je als kunstenaar of artiest iets schenken? Mail naar veiling@catshelter.be

Alle items en biedingen op: veiling.catshelter.be