Laden Evenementen
  • Dit event is voorbij.

AAN IEDEREEN die iets heeft geschonken of heeft geboden en aan ons super veilingteam, een dikke merci! De internetveiling bracht alweer een prachtig bedrag op van 3939 euro!!

_____________________________________________________________________

Van 4 OKTOBER tot en met 27 OKTOBER (20u) kan je bieden op één of meerdere van de vele kunstwerken en items die kunstenaars en artiesten ten voordele van onze pleegkittens hebben gedoneerd.

Wat hebben we dit jaar in de aanbieding? Prachtige kattenschilderijen, ambachtelijk gemaakte katgerelateerde items,  gesigneerde collector’s items van BV’s,..

Wil je als kunstenaar of artiest iets schenken? Mail naar veiling@catshelter.be

Alle items en biedingen op: veiling.catshelter.be

OPGELET: bieden kan pas vanaf 4 oktober, maar je kan wel al een login aanvragen.

———————————————————————————————————————–

28/10/2018

Onze jaarlijkse internetveiling www.veiling.catshelter.be sloot in 2018 af met een zeer mooi bedrag van 4232 euro. Dank alweer aan ons veilingteam dat er een 10 editie van maakte met een recordaantal aan items.  En uiteraard dank aan de artiesten, kunstenaars en hobbyisten en aan iedereen die heeft geboden! Dit fundraising event betekent elk jaar ontzettend veel voor onze organisatie.

———————————————————————————————————————-